S.S.S.

Psikolist ücretli midir?

Psikolist ücretsiz bir platformdur. Psikolist danışanlardan herhangi bir ücret talep etmez. Ancak ruh sağlığı alanında çalışan uzmanlar Psikolist’in diğer özelliklerinden yararlanmak isterlerse ücretli paketleri satın alabilirler.

Psikolist’e kimler üye olur?

Psikolist’e sadece ruh sağlığı alanında çalışan (psikolog, psikolojik danışman, psikiyatrist, aile danışmanı, pedagog, psikiyatri hemşiresi, sosyal çalışmacı) gibi meslek elemanları üye olur. Arama yapmak ya da uzmanlara yorum yapmak için üye olmak zorunda değilsiniz.

Psikolist’e nasıl güveneyim?

Psikolist’te sadece onaylı uzmanlar yer alır. Diploması ya da yeterliğini gösteren belge sunmayan hesaplar onaylanmaz. Ruh sağlığı alanındaki istismarcılara Psikolist’te yer verilmez.

Bilgilerim gizli tutulacak mı?

Soru sorduğunuzda bilgileriniz sadece ilgili uzman tarafından görülür. Diğer kullanıcılar ya da site ziyaretçileri bilgilerinizi görmeyecektir.

Uzmanla ilgili şikayetim var ne yapmalıyım?

Bizlere info@psikolist.com veya iletişim sayfası üzerinden ulaşabilir, şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Ruh sağlığı alanı bireyler için en önemli alanlardan birisidir. Bu konuda oldukça titiz değerlendirme yapılmakta, olumsuz profiller sitemizde yer almamaktadır.

Nasıl üye olabilirim?

Site üzerinden üye ol kısmına tıkladığınızda sizi alt yapı sistemimiz olan E-Danışan sayfasına yönlendirecektir. Bu sayfadan çok kısa bir form ile üye olabilirsiniz. Daha etkili bir tanıtım için sistemdeki bilgilerinizi doldurmanızı öneririz.

Neden üye olayım?

Ülkenin gelişmekte olan listesinde yer almak, kendinizi daha iyi ifade edebilmek için Psikolist’e üye olmalısınız. Sadece gerçek alan uzmanlarının bulunacağı bu sitede yer almanızı öneririz.