Hakkında

PsikoList ruh sağlığı konusunda yardım arayan bireyler ile bu alanda çalışan uzmanları bir araya getiren bir hizmettir.

Psikolojik yardım alma birçok insan için zordur. Bu kararı veren kişilerin karşısına doğru uzmanı bulma sorunu çıkar. Ülkemizde ruh sağlığı yasası olmadığından kişisel gelişimciler, nefes terapistleri gibi bilimsel temeli olmayan meslek alanları türemiştir. PsikoList psikolojik yardım arayan bireylerin uygun uzmanı bulması için tasarlanmıştır. 

Sitemize üye olan uzmanlar arasından il, meslek ya da uzmanlık alanı seçeneklerini kullanarak arama yapabilir. Uzmanlara ilişkin yapılmış gerçek yorumları okuyabilir. Uzmanların iletişim bilgilerini edinebilirsiniz. İlgili uzmana site üzerinden soru sorabilirsiniz. Psikolist danışanlar için tamamen ücretsizdir.

Ayrıca PsikoList ruh sağlığı çalışanlarına kendilerini daha iyi ifade etme, daha geniş danışan kitlesine ulaşma, çalışmalarını paylaşabilme imkânı sunar. Dilerseniz ücretsiz olarak Psikolist’e üye olabilir ya da ücretli üyelik paketlerimizi kullanarak diğer olanaklardan faydalanabilirsiniz.

PsikoList ruh sağlığı alanı uzmanları ve yazılım uzmanlarınca geliştirilmiş, daha nitelikli psikolojik destek süreçlerine katkıda bulunmak amacı güden bağımsız bir kuruluştur.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Psikolist hakkında bir sorunuz varsa size yardımcı olmak için buradayız.